CORONA UPDATE: AVONDKLOK VERVALT VANAF 28 APRIL

25 april 2021


Beste leden,


Afgelopen dinsdagavond heeft het kabinet aangekondigd dat de avondklok vanaf 28 april  zal komen te vervallen.


Dit betekent dat het op ons park, op doordeweekse dagen, weer mogelijk is om te padellen en te tennissen tot 22.30 uur.


Tevens zal het mogelijk worden om baan 2 vanaf 3 mei, de datum waarop de laddercompetitie weer wordt gestart, van 18:00 - 22:30 online te reserveren voor interne ladderwedstrijden. Baan 2 mag maximaal 24 uur van te voren ook voor regulier tennissen worden gereserveerd. 


Omdat terrassen bij sportaccomodaties zijn uitgesloten van heropening zullen ons clubhuis en het terras gesloten blijven en blijven alle overige coronamaatregelen op onze vereniging onverminderd van kracht.


Bovendien blijven de basisregels enorm belangrijk: was je handen, houd 1,5 meter afstand en laat je testen bij klachten.

 


Met vriendelijke groet,
Het bestuur

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

bestuur@tc-de-kooistee.com

Telefoon

+31 181 318 215

Address

Schelpenpad 10
3225 BZ Hellevoetsluis